050927
Płynne słodycze w sprayu o smaku owocowym.
| Kod produktu | 050927 |
| Sztuka-EAN | 6939342801942 |
| Displej-EAN | 6939342801898 |
| Karton-EAN | 6939342801904 |
| Waga sztuki | 50ml |
| Sztuki / Displej | 15 |
| Displeje / Karton | 12 |
| Kartony / Paleta | 42 |
| Kartony / Warstwa | 6 |
| Dostępne języki |
SZT WERSJA I: EN, DE, SV |
| Kod CN | 2202100000 |
Uwaga: Zostało ostatnich 3954 displejów!
Data dostępności:
| Cechy produktu |
|---|
| Średnia wartość odżywcza | 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 84 kJ / 20 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0,01 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,1 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.