Transport

Wybierz produkty i skup się na swoim biznesie, a organizację transportu zostaw nam.
Organizacja transportu - jak możemy Ci pomóc?
Dbamy o Twoją wygodę i zapewniamy dogodne rozwiązania w zakresie transportu towaru.
Poznaj korzyści, jakie możesz czerpać, korzystając z naszych usług:

1. Oszczędność czasu:

Z nami nie musisz tracić czasu na szukanie i organizację transportu. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji transportu, dzięki czemu cały proces logistyczny przebiega sprawnie, pozostawiając dla Ciebie więcej czasu na priorytetowe zadania.

2. Korzystne stawki:

Dzięki codziennemu wysyłaniu licznych zamówień, mamy możliwość wynegocjowania korzystnych stawek z renomowanymi firmami kurierskimi. Nasze doświadczenie przekłada się na oszczędności, które przekazujemy naszym klientom..

3. Dedykowany specjalista:

Nasz dedykowany specjalista zawsze znajdzie najkorzystniejsze rozwiązanie transportowe, niezależnie od wielkości zamówienia. Indywidualne podejście gwarantuje optymalne koszty..

4. Bezpłatny transport w Polsce:

Dla zamówień od 3700 zł netto na terenie Polski, pokrywamy całkowity koszt transportu. To nasza inwestycja w satysfakcję klienta. Wielu naszych klientów chętnie korzysta z tego rozwiązania..

5. Międzynarodowy transport:

Nie ograniczamy się tylko do Polski. Zorganizujemy także transport za granicę, a ceny ustalamy indywidualnie, dostosowując się do specyfiki każdego zamówienia..

Dołącz do grona zadowolonych klientów i zaoszczędź czas oraz pieniądze, korzystając z naszej kompleksowej obsługi. Jesteśmy gotowi dostosować się do Twoich potrzeb i zapewnić efektywne rozwiązania logistyczne.

Aktualne stawki - ile zapłacę za transport jeśli zamówienie nie przekroczy 3700zł netto?
Transport na terenie Polski organizujemy we współpracy z firmą RABEN. Poniźej znajdziesz aktualne stawki. Pamiętaj, że dla zamówień powyżej 3700zł netto pokrywamy całkowity koszt transportu.
Za WYSYŁKĘ towaru do klienta:
40 zł netto - paczka do 25kg
115 zł netto - ½ palety euro
150 zł netto - 1 paleta euro
Za ODBIÓR towaru od klienta:
50 zł netto - paczka do 25kg
135 zł netto - ½ palety euro
180 zł netto - 1 paleta euro

Skontaktuj się z nami

Na Twoją wiadomość odpowiemy w 24 godziny

4000

miejsc paletowych

200

produktów

30

lat doświadczenia