021001
Balonowa guma metrowa.
| Kod produktu | 021001 |
| Sztuka-EAN | 5907582651208 |
| Displej-EAN | 5907582651215 |
| Karton-EAN | 5907582651222 |
| Waga sztuki | 12g |
| Sztuki / Displej | 24 |
| Displeje / Karton | 24 |
| Kartony / Paleta | 30 |
| Kartony / Warstwa |
6 |
| Dostępne języki | SZT: PL DISP: EN, PL, CS, SK, DE, SV, HU, EL, LV, FR, IT, ES, HR/BH, FI, DA, SL |
| Kod CN | 1704101000 |
Uwaga: Zostało ostatnich 2529 displejów!
Data dostępności:
Balonowa guma metrowa. Smaki: truskawka, jabłko, jagoda.
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1297 kJ / 310 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 76,3 g |
| w tym cukry | 14,3 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.