041052
Maszyna z owocowymi cukierkami. Wysokość 10cm.
| Kod produktu | 041052 |
| Sztuka-EAN | 5907582651406 |
| Displej-EAN | 5907582651413 |
| Karton-EAN | 5907582651420 |
| Waga sztuki | 25g |
| Sztuki / Displej | 12 |
| Displeje / Karton | 16 |
| Kartony / Paleta | 16 |
| Kartony / Warstwa | 4 |
| Dostępne języki | SZT: EN, PL, CS, SK, DE, SV, EL, ES DISP: EN, PL, CS, SK, DE, SV, HU, EL, LV, LT, RO, BG, FR, IT, ES, HR/BH, NL, FI, DA, PT, SL |
| Kod CN | 9503009590 / 1704907100 |
Uwaga: Zostało ostatnich 1776 displejów!
Data dostępności:
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1253 kJ / 299 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 75 g |
| w tym cukry | 73 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,02 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.