000473/1
Pudrowy lizak na patyku.
| Kod produktu | 000473/1 |
| Sztuka-EAN | 5907582652281 |
| Displej-EAN | 5907582652212 |
| Karton-EAN | 5907582652267 |
| Waga sztuki | 8g |
| Sztuki / Displej | 50 |
| Displeje / Karton | 18 |
| Kartony / Paleta | 54 |
| Kartony / Warstwa | 9 |
| Dostępne języki | PL, EN, DE, CS, SK, SV, LV, HR/BH, DA |
| Kod CN | 1704908100 |
Uwaga: Zostało ostatnich 5 displejów!
Data dostępności:
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1582 kJ / 378 kcal |
| Tłuszcz | 1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 90,5 g |
| w tym cukry | 73,2 g |
| Białko | 0,31 g |
| Sól | 0,0055 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.