010016/1
Łamiszczęka kwaśna z gumą balonową. 4 kulki.
| Kod produktu | 010016/1 |
| Sztuka-EAN | 5011061115331 |
| Displej-EAN | 05011061015334 |
| Karton-EAN | 05011061815330 |
| Waga sztuki | 33g |
| Sztuki / Displej | 40 |
| Displeje / Karton | 12 |
| Kartony / Paleta | 30 |
| Kartony / Warstwa | 6 |
| Dostępne języki | PL, EN |
| Kod CN | 1704101000 |
Uwaga: Zostało ostatnich 888 displejów!
Data dostępności:
dekstroza, cukier, baza gumowa, syrop glukozowy, regulator kwasowości (kwas jabłkowy), skrobia modyfikowana, aromaty, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), barwniki: E133, E160a; substancje glazurujące (wosk carnauba), przeciwutleniacz (E321).
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1566 kJ / 369 kcal |
| Tłuszcz | 0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 91 g |
| w tym cukry | 73 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.