010188/1
Łamiszczęka z gumą balonową na patyku. Smak: Cola.
| Kod produktu | 010188/1 |
| Sztuka-EAN | 5011061160331 |
| Displej-EAN | 05011061060334 |
| Karton-EAN | 05011061860330 |
| Waga sztuki | 50g |
| Sztuki / Displej | 15 |
| Displeje / Karton | 12 |
| Kartony / Paleta | 24 |
| Kartony / Warstwa | 6 |
| Dostępne języki | DISP: PL, GB, IRL, FR, BG, CH, NL, DA, AT, ES, DK, SE, LT, CZ, SK |
| Kod CN | 1704101000 |
Uwaga: Zostało ostatnich 1952 displejów!
Data dostępności:
dekstroza, sacharoza, baza gumowa, syrop glukozowy, kwas: kwas cytrynowy, aromaty, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), skrobia modyfikowana, barwniki (E150d, E160a), koncentrat czarnej marchwi, substancje glazurujące (wosk carnauba, szelak), przeciwutleniacz (E321).
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1566 kJ / 369 kcal |
| Tłuszcz | 0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 91 g |
| w tym cukry | 73 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.