031033
Christmas lollipop cane in a carton box.
| Article-No. | 031033 |
| Unit-EAN | 5907582650454 |
| Display-EAN | 5907582650461 |
| Box-EAN | 5907582650447 |
| Piece weight | (10 x 12g) 120g |
| Pieces / Display | 8 |
| Displays / Box | 6 |
| Boxes / Pallet | 24 |
| Cartons / Layer | 6 |
| Language Selection | PCS: PL, EN, CS, SK, DE, SV, EL, LV, LT, BG, IT, HR/BH, FI, SL DISP: PL, EN, CS, SK, DE, SV, EL, LV, LT, BG, IT, HR/BH, FI, SL |
| Tariff Code CN | 1704909919 |
Warning: Last 316 displays in stock!
Availability date:
| Occasion | Christmas |
| Product features |
|---|
Christmas lollipop cane in a carton box.
| Nutrition facts | 100 g |
|---|---|
| Energy value | 1650 kJ / 390 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated fatty acids | 0 g |
| Carbohydrates | 97 g |
| of which sugar | 68 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
4000
pallets in warehouse
200
products
30
years of experience
2026, Sweetmania. All rights reserved.