050867
Kwaśny płynny cukierek w spreju.
| Kod produktu | 050867 |
| Sztuka-EAN | 5907582650072 |
| Displej-EAN | 5907582650089 |
| Karton-EAN | 5907582650096 |
| Waga sztuki | 60ml |
| Sztuki / Displej | 12 |
| Displeje / Karton | 9 |
| Kartony / Paleta | 54 |
| Kartony / Warstwa | 6 |
| Dostępne języki | SZT: EN, PL, CS, SK, DE, SV, HU, EL, LV, LT, RO, BG, FR, IT, ES, HR/BH, NL, FI, DA, PT, SL, EE DISP: EN, PL, CS, SK, DE, SV, HU, EL, LV, LT, RO, BG, FR, IT, ES, HR/BH, NL, FI, DA, PT, SL, EE |
| Kod CN | 2202100000 |
Uwaga: Zostało ostatnich 17169 displejów!
Data dostępności:
| Średnia wartość odżywcza | 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 84 kJ / 20 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0,1 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,25 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.