001088
Cukierek pudrowy z oranżadkami o smaku jabłka i cytryny.
| Kod produktu | 001088 |
| Sztuka-EAN | 5907582653097 |
| Displej-EAN | 5907582653103 |
| Karton-EAN | 5907582653110 |
| Waga sztuki | 18g |
| Sztuki / Displej | 24 |
| Displeje / Karton | 18 |
| Kartony / Paleta | 30 |
| Kartony / Warstwa | 5 |
| Dostępne języki | SZT WERSJA I: PL, CS, SK, DE, IT, HR/BH SZT WERSJA I: EN, PL, SV, RO, NL, SL DISP: PL, EN, CS, SK, DE, SV, HU, EL, LV, LT, RO, BG, FR, IT, ES, HR/BH, NL, FI, DA, PT, SL |
| Kod CN | 1704909919 |
Uwaga: Zostało ostatnich 3288 displejów!
Data dostępności:
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1631 kJ / 390 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 95,5 g |
| w tym cukry | 80,8 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.