101114
Strzelający proszek.
| Kod produktu | 101114 |
| Sztuka-EAN | 5907582653806 |
| Displej-EAN | 5907582653813 |
| Karton-EAN | 5907582653820 |
| Waga sztuki | 15g |
| Sztuki / Displej | 12 |
| Displeje / Karton | 12 |
| Kartony / Paleta | 20 |
| Kartony / Warstwa | 5 |
| Dostępne języki | SZT: EN, PL, CS, DE, SV, HU, LV, RO, ES, HR/BH, SL DISP: PL, EN, CS, SK, DE, SV, HU, EL, LV, LT, RO, BG, FR, IT, ES, HR/BH, NL, FI, DA, PT, SL |
| Kod CN | 1704909919 |
Uwaga: Zostało ostatnich 1262 displejów!
Data dostępności:
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1578 kJ / 377 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 94,5 g |
| w tym cukry | 66,1 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.