001084
Pudrowy lizak z gwizdkiem.
| Kod produktu | 001084 |
| Sztuka-EAN | - |
| Displej-EAN | 5907582653431 |
| Karton-EAN | 5907582653448 |
| Waga sztuki | 5g |
| Sztuki / Displej | 125 |
| Displeje / Karton | 6 |
| Kartony / Paleta | 48 |
| Kartony / Warstwa | 6 |
| Dostępne języki | SZT: - DISP: PL, EN, CS, SK, DE, SV, HU, EL, LV, RO, BG, FR, IT, ES, HR/BH, FI, SL |
| Kod CN | 1704908100 |
Uwaga: Zostało ostatnich 772 displejów!
Data dostępności:
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1631 kJ / 390 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 95,5 g |
| w tym cukry | 80,8 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.