010021
Łamiszczęka z gumą balonową. Smak kwaśne jabłko.
| Kod produktu | 010021 |
| Sztuka-EAN | 5011061140098 |
| Displej-EAN | 05011061040091 |
| Karton-EAN | 05011061840097 |
| Waga sztuki | 13g |
| Sztuki / Displej | 90 |
| Displeje / Karton | 12 |
| Kartony / Paleta | 20 |
| Kartony / Warstwa | 6 |
| Dostępne języki | PL, EN |
| Kod CN | 1704101000 |
Uwaga: Zostało ostatnich 506 displejów!
Data dostępności:
dekstroza, cukier, baza gumowa, syrop glukozowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), skrobia modyfikowana, aromaty, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), barwniki (E141), przeciwutleniacz (E321).
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1554 kJ / 366 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 89 g |
| w tym cukry | 76 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.