010174
Łamiszczęka z gumą balonową o smaku miętowym.
| Kod produktu | 010174 |
| Sztuka-EAN | 5011061140050 |
| Displej-EAN | 05011061040053 |
| Karton-EAN | 05011061840059 |
| Waga sztuki | 13g |
| Sztuki / Displej | 90 |
| Displeje / Karton | 12 |
| Kartony / Paleta | 20 |
| Kartony / Warstwa | 6 |
| Dostępne języki | PL, EN |
| Kod CN | 1704101000 |
Uwaga: Zostało ostatnich 527 displejów!
Data dostępności:
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1566 kJ / 369 kcal |
| Tłuszcz | 0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 91 g |
| w tym cukry | 73 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.