010272
Łamiszczęka z gumą balonową.
| Kod produktu | 010272 |
| Sztuka-EAN | 5011061140166 |
| Displej-EAN | 05011061040169 |
| Karton-EAN | 05011061840165 |
| Waga sztuki | 13g |
| Sztuki / Displej | 90 |
| Displeje / Karton | 12 |
| Kartony / Paleta | 20 |
| Kartony / Warstwa | 6 |
| Dostępne języki | PL, EN |
| Kod CN | 1704101000 |
Uwaga: Zostało ostatnich 349 displejów!
Data dostępności:
dekstroza, cukier, baza gumowa, syrop glukozowy, skrobia modyfikowana, aromaty, regulator kwasowości (kwas jabłkowy), substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), barwniki (E133, E153), koncentrat czarnej marchwi, substancje glazurujące (wosk carnauba), przeciwutleniacz (E321).
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1566 kJ / 369 kcal |
| Tłuszcz | 0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 91 g |
| w tym cukry | 73 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.