011178
Łamiszczęki o smaku owocowym.
| Kod produktu | 011178 |
| Sztuka-EAN | 5011061115782 |
| Displej-EAN | 5011061015785 |
| Karton-EAN | 05011061815781 |
| Waga sztuki | 140g |
| Sztuki / Displej | 10 |
| Displeje / Karton | 9 |
| Kartony / Paleta | 30 |
| Kartony / Warstwa | 6 |
| Dostępne języki | SZT: PL, EN, FR, NL, DE, ES, SE, DK, IT DISP: PL, EN, FR, NL, DE, ES, SE, DK, IT |
| Kod CN | 1704101000 |
Uwaga: Zostało ostatnich 1570 displejów!
Data dostępności:
| Cechy produktu |
|---|
dekstroza, cukier, baza gumowa, syrop glukozowy, skrobia modyfikowana, kwas: kwas cytrynowy, aromaty, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), barwniki: E133, E141, E160a; koncentrat soku z czarnej marchwi, substancja glazurująca (wosk carnauba), przeciwutleniacz (E321).
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1554 kJ / 366 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 89 g |
| w tym cukry | 76 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.