100807
Papier jadalny w kształcie banknotów Euro.
| Kod produktu | 100807 |
| Sztuka-EAN | - |
| Displej-EAN | 8436006859953 |
| Karton-EAN | 8436006859922 |
| Waga sztuki | 3,2g |
| Sztuki / Displej | 150 |
| Displeje / Karton | 12 |
| Kartony / Paleta | 42 |
| Kartony / Warstwa | 6 |
| Dostępne języki | SZT: - DISP: PL |
| Kod CN | 19059020 |
Uwaga: Zostało ostatnich 285 displejów!
Data dostępności:
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1620 kJ / 382 kcal |
| Tłuszcz | 3,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 88,5 g |
| w tym cukry | 0,49 g |
| Białko | 0,03 g |
| Sól | 0,19 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.