081167
Klocki transformujące się w robota z cukierkiem bez cukru.
| Kod produktu | 081167 |
| Sztuka-EAN | 5907582655404 |
| Displej-EAN | 5907582655411 |
| Karton-EAN | 5907582655428 |
| Waga sztuki | 1g |
| Sztuki / Displej | 18 |
| Displeje / Karton | 12 |
| Kartony / Paleta | 36 |
| Kartony / Warstwa | 6 |
| Dostępne języki | SZT: PL, CS, DE, SV, ES DISP: PL, EN, CS, SK, DE, SV, HU, EL, LV, LT, RO, BG, FR, IT, ES, HR/BH, NL, FI, DA, PT, SL |
| Kod CN | zabawka 9503003500 / słodycz 2106909285 |
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Uwaga: Zostało ostatnich 0 displejów!
Data dostępności:
| Cechy produktu |
|---|
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1532 kJ / 366 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 90,1 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,02 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.