101133
Owocowe lody wodne. Smaki: cola, jabłko, truskawka, pomarańcza. Lody o niskiej zawartości cukru.
| Kod produktu | 101133 |
| Sztuka-EAN | 5907582654469 |
| Displej-EAN | 5907582654674 |
| Karton-EAN | - |
| Waga sztuki | 540ml (12 x 45ml) |
| Sztuki / Displej | 15 |
| Displeje / Karton | 1 |
| Kartony / Paleta | 72 |
| Kartony / Warstwa | 8 |
| Dostępne języki | SZT: PL, EN, CS, SK, DE, SV, HU, LV, RO, FR, IT, ES, HR/BH, FI, EL, BG DISP: EN |
| Kod CN | 21050010 |
Uwaga: Zostało ostatnich 1320 displejów!
Data dostępności:
| Cechy produktu |
|---|
| Średnia wartość odżywcza | 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 68 kJ / 16 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4 g |
| w tym cukry | 4 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.