021082
Guma do żucia o smaku owocowym w tubce.
| Kod produktu | 021082 |
| Sztuka-EAN | 5907582653028 |
| Displej-EAN | 5907582653035 |
| Karton-EAN | 5907582653042 |
| Waga sztuki | 20g |
| Sztuki / Displej | 20 |
| Displeje / Karton | 12 |
| Kartony / Paleta | 48 |
| Kartony / Warstwa |
6 |
| Dostępne języki | SZT: PL, CS DISP: EN, PL, CS, SK, DE, SV, HU, EL, LV, LT, RO, BG, FR, IT, ES, HR/BH, NL, FI, DA, PT, SL |
| Kod CN | 1704109000 |
Uwaga: Zostało ostatnich 4227 displejów!
Data dostępności:
Guma do żucia o smaku owocowym w tubce.
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1585 kJ / 379 kcal |
| Tłuszcz | 3,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Węglowodany | 86,5 g |
| w tym cukry | 50,3 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,05 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.