020027
Kwaśna guma balonowa w drażetkach.
| Kod produktu | 020027 |
| Sztuka-EAN | 5011061141408 |
| Displej-EAN | 5011061041401 |
| Karton-EAN | 05011061841407 |
| Waga sztuki | 35g |
| Sztuki / Displej | 30 |
| Displeje / Karton | 12 |
| Kartony / Paleta | 36 |
| Kartony / Warstwa | 6 |
| Dostępne języki | PL, EN |
| Kod CN | 1704101000 |
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Uwaga: Zostało ostatnich 0 displejów!
Data dostępności:
| Okazja | Halloween |
cukier, dekstroza, baza gumowa, syrop glukozowy, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty, substancja utrzymujaca wilgoć (gliceryna), skrobia modyfikowana, barwniki (E133, E160a), substancje glazurujące (wosk carnauba, szelak), przeciwutleniacz (E321).
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1569 kJ / 370 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 89 g |
| w tym cukry | 64 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.