2511
Złote Monety w tubie, 100szt. Wyrób czekoladopodobny. Wyprodukowane w Turcji.
| Kod produktu | 2511 |
| Sztuka-EAN | - |
| Displej-EAN | 8682134085102 |
| Karton-EAN | 5907582655282 |
| Waga sztuki | 4,5g |
| Tuby / Karton | 12 |
| Kartony / Paleta | 48 |
| Kartony / Warstwa | 6 |
| Dostępne języki | PL, TR |
| Kod CN | 18069019 |
Uwaga: Zostało ostatnich 45 displejów!
Data dostępności:
| Średnia wartość odżywcza | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2268 kJ / 543 kcal |
| Tłuszcz | 32,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 31,5 g |
| Węglowodany | 57,3 g |
| w tym cukry | 48,1 g |
| Białko | 2,6 g |
| Sól | 0,75 g |
4000
miejsc paletowych
200
produktów
30
lat doświadczenia
2026, Sweetmania. Wszelkie prawa zastrzeżone.