080858/1
Toy dinosaur with candies.
| Article-No. | 080858/1 |
| Unit-EAN | 5907582653837 |
| Display-EAN | 5907582653844 |
| Box-EAN | 5907582653851 |
| Piece weight | 5g |
| Pieces / Display | 12 |
| Displays / Box | 12 |
| Boxes / Pallet | 8 |
| Cartons / Layer | 2 |
| Language Selection | PCS: EN, PL, CS, SK, DE, SV, HU, EL, LV, LT, RO, BG, FR, IT, ES, HR/BH, NL, FI, DA, PT, SL DISP: EN, PL, CS, SK, DE, SV, HU, EL, LV, LT, RO, BG, FR, IT, ES, HR/BH, NL, FI, DA, PT, SL |
| Tariff Code CN |
1704908100 / 9503009590 |
Warning: Last 1026 displays in stock!
Availability date:
| Nutrition facts | 100 g |
|---|---|
| Energy value | 1615 kJ / 386 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated fatty acids | 0 g |
| Carbohydrates | 95 g |
| of which sugar | 93 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
4000
pallets in warehouse
200
products
30
years of experience
2026, Sweetmania. All rights reserved.