101120
Food box with three burger-shaped chewing gums.
| Article-No. | 101120 |
| Unit-EAN | 5907582654018 |
| Display-EAN | 5907582654292 |
| Box-EAN | - |
| Piece weight | 12g |
| Pieces / Display | 6 |
| Displays / Box | 1 |
| Boxes / Pallet | - |
| Cartons / Layer | - |
| Language Selection | PCS: EN, PL, CS, SK, DE, SV, HU, EL, LV, LT, RO, BG, FR, IT, ES, HR/BH, NL, FI, DA, PT, SL DISP: EN, PL, CS, SK, DE, SV, HU, EL, LV, LT, RO, BG, FR, IT, ES, HR/BH, NL, FI, DA, PT, SL |
| Tariff Code CN | 1704908100 |
This product is no longer in stock
Warning: Last 0 displays in stock!
Availability date:
Food box with three burger-shaped chewing gums.
| Nutrition facts | 100 g |
|---|---|
| Energy value | 1244 kJ / 297 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated fatty acids | 0 g |
| Carbohydrates | 73,2 g |
| of which sugar | 62,4 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
4000
pallets in warehouse
200
products
30
years of experience
2026, Sweetmania. All rights reserved.