031112
Candy cane in bucket 2 colors.
| Article-No. | 031112 |
| Unit-EAN | - |
| Display-EAN | 5907582653721 |
| Box-EAN | 5907582653738 |
| Piece weight | 12g |
| Pieces / Display | 50 |
| Displays / Box | 6 |
| Boxes / Pallet | 39 |
| Cartons / Layer | 7 |
| Language Selection | PCS: KOD KRESKOWY DISP: EN, PL, CS, SK, DE, SV, EL, LV, LT, ES, HR/BH, FI, SL |
| Tariff Code CN | 1704909919 |
Warning: Last 1 displays in stock!
Availability date:
| Occasion | Christmas |
| Nutrition facts | 100 g |
|---|---|
| Energy value | 1666 kJ / 398 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated fatty acids | 0 g |
| Carbohydrates | 98 g |
| of which sugar | 83 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
4000
pallets in warehouse
200
products
30
years of experience
2026, Sweetmania. All rights reserved.