101109/2
Sour candy floss in a cup.
| Article-No. | 101109/2 |
| Unit-EAN | 5907582653202 |
| Display-EAN | 5907582653769 |
| Box-EAN | - |
| Piece weight | 20g |
| Pieces / Display | 12 |
| Displays / Box | 16 |
| Boxes / Pallet | 6 |
| Cartons / Layer | 2 |
| Language Selection | PCS VER I: CS, LT, IT, HR/BH, FI, NO PCS VER II: PL, DE, LV, FR, SL PCS VER III: EN, SV, ES, NL, DA DISP: PL, EN |
| Tariff Code CN | - |
This product is no longer in stock
Warning: Last 0 displays in stock!
Availability date:
| Nutrition facts | 100 g |
|---|---|
| Energy value | 1694 kJ / 405 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturated fatty acids | 0 g |
| Carbohydrates | 100 g |
| of which sugar | 100 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
4000
pallets in warehouse
200
products
30
years of experience
2026, Sweetmania. All rights reserved.