052082.000
Chocolate Little Bells in Bag with headercard for Christmas. 30% cocoa. Made in Germany.
| Article-No. | 052082.000 |
| Unit-EAN | 4013900520819 |
| Display-EAN | - |
| Box-EAN | 4013900520826 |
| Piece weight | 75g |
| Pieces / Box | 22 |
| Boxes / Pallet | 96 |
| Cartons / Layer | 8 |
| Language Selection | PL, DE, GB |
| Tariff Code CN | 18069039 |
Warning: Last 64 displays in stock!
Availability date:
| Occasion | Christmas |
| Nutrition facts | 100 g |
|---|---|
| Energy value | 2284 kJ / 547 kcal |
| Fat | 32 g |
| of which saturated fatty acids | 20 g |
| Carbohydrates | 57 g |
| of which sugar | 57 g |
| Protein | 6,5 g |
| Salt | 0,25 g |
4000
pallets in warehouse
200
products
30
years of experience
2026, Sweetmania. All rights reserved.